Karate klub Odry

Oficiální stránky Karate klubu Odry.

By

Národní pohár – 2. kolo

Reportáž ze soutěže – byla uvedena v regionálním vysílání České televize najdete zde: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1100493513-report/29713.html (začátek v 12 min. 52 sec.)

ObrazekKarate klub Odry uspořádal v soboru 3. února 2. kolo Ligy družstev Českého svazu karate a 2. kolo Národního poháru – ženy, muži.
Výsledky národního poháru jsou v textu příspěvku níže, výsledky ligy budou doplněny, jakmile je obdržíme od STK.

Naši karatisté vybojovali dvě bronzové medaile – Jirka Hájek v kumite do 75 kg a Staňa Hájek v kumite bez rozdílu hmotností. Blahopřeji a děkuji.

Zvláštní poděkování všem, kdo zajišťovali pořadatelskou službu, bylo to bezchybné a všichni se pořádně namakali.

 

Kata muži
1. Jindřich Pilmann (KESL RYU Praha)
2. Michal Hrubý (KKD Bruntál)
3. Marek Aberl (SVČ Domeček Brno)
3. Tomáš Reich (KESL RYU Praha)
5. Michal Hrnčíř (KESL RYU Praha)
5. Petr Zažirej (KK Odry)

 

Kata ženy
1. Veronika Ištvánková (Šin-mu Hodonín)
2. Petra Žídková (Nidoshinkan DOJO Brno)
3. Anežka Kotěrová (KESL RYU Praha)
3. Gabriela Zámečníková (Kamura Ryu Ústí nad Labem)
5. Barbora Jůzová (Sokol Tišnov)
5. Lenka Zandtová (SC Flair)
7. Tereza Mokrášová (Slavia Orlová)

 

Kumite muži – 60 kg
1. Aramayis Tokhyan (KESL RYU Praha)
2. Daniel Páleník (TJ Karate Jičín)
3. Jiří Svítek (KC Žatec)

 

Kumite muži – 65 kg
1. Karel Hung (SKR SU Ústí nad Labem)
2. Petr Vašíček (KESL RYU Praha)
3. Peter Kumičík (SKR SU Ústí nad Labem)
3. Jan Lhotský (SKR SU Ústí nad Labem)

 

Kumite muži – 70 kg
1. Roman Kaleja (KC Žatec)
2. Martin Fus (VSK VŠB TU Ostrava)
3. Šimon Chmelár (KKD Bruntál)

 

Kumite muži – 75 kg
1. Ivo Šroler (Karate Spartak HK)
2. Václav Andrle (TJ Jiskra Litomyšl)
3. Jiří Hájek (KK Odry)
3. Vojtěch Jež (SKR SU Ústí nad Labem)
5. Stanislav Hájek (KK Odry)

 

Kumite muži – 80 kg
1. David Meduna (KC Žatec)
2. Radek Mačák (KC Žatec)
3. Ondřej Charvát (Karate Hlinsko)

 

Kumite muži + 80 kg
1. Jan Tuček (KC Žatec)
2. Tomáš Reich (KESL RYU Praha)
3. Václav Havlů (Baník Karviná)
3. Andryi Pinkevych (KESL RYU Praha)
5. Dušan Turek (KK Odry)
5. Lubomír Vaverka (KKD Bruntál)

 

Kumite muži BRH
1. Vojtěch Jež SKR (SU Ústí nad Labem)
2. Lubomír Vaverka (KKD Bruntál)
3. Stanislav Hájek (KK Odry)
3. Václav Havlů (Baník Karviná)
5. Jiří Hájek (KK Odry)
5. Šimon Chmelár (KKD Bruntál)

 

Kumite ženy – 53 kg
1. Simona Pivodová (Slavia Orlová)

 

Kumite ženy – 60 kg
1. Petra Peceková (Karate Vision Praha)
2. Lenka Krojidlová (Kamura Ryu Ústí nad Labem)
3. Michaela Budeanuová (TJ Růže Lomnice)
3. Anna Emingerová (KC Žatec)
5. Hana Uhlířová (KC Žatec)

 

Kumite ženy + 60 kg
1. Radka Krejčová (Karate Spartak HK)
2. Ivana Kučerová (Karate Spartak HK)
3. Lenka Koucká (TJ Růže Lomnice)
3. Pavlína Kubečková (Karate Spartak HK)
5. Soňa Hejduková (ASK Tatra Kopřivnice)
5. Monika Kohoutová (PSK Olymp Praha)

 

Kumite ženy BRH
1. Radka Krejčová (Karate Spartak HK)
2. Pavlína Kubečková (Karate Spartak HK)
3. Michaela Budeanuová (TJ Růže Lomnice)
3. Lenka Koucká (TJ Růže Lomnice)
5. Monika Kohoutová (PSK Olymp Praha)
5. Ivana Kučerová (Karate Spartak HK)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *