Karate klub Odry

Oficiální stránky Karate klubu Odry.

Silesia cup 2009

26. 11. 2009
http://www.ceskatelevize.cz/program/10213449040-26.11.2009-16:45-4-sport-v-regionech.html

začátek v čase 5.40 min.

 

——————

 

Výsledky SILESIA CUPu 2009

16. 10. 2010
Odry, 7.11.2009
36 klubů, 219 závodníků (142 kata, 148 kumite)
kata                                         142
mladší žákyně 8. – 7. kyu          10
1. Hanzlíková Tereza                 SKK ATTFIS Ostrava
2. Klimšová Michaela                 SKK ATTFIS Ostrava
3. Bartošová Adriana                 Karate klub Kyjov
3. Prucková Daniela                  Klub karate-dó Bruntál
mladší žákyně od 6. kyu           15
1. Šabová Aneta                       Nidoshinkan Dojo Brno
2. Forstová Sabina                    Taro Kan Karate Team Brno
3. Šabová Dominika                  Nidoshinkan Dojo Brno
3. Křížová Sabina                     SVČ Domeček Brno
mladší žáci 8. – 7. kyu              24
1. Hanzlík Tomáš                      SKK ATTFIS Ostrava
2. Mikulenka Jan                       SKK ATTFIS Ostrava
3. Říman Jan                            TJ Fulnek
3. Pleva Adam                          SKK ATTFIS Ostrava
mladší žáci 6. kyu +                 12
1. Mikula Dominik                      Wakizashi Ostrava
2. Riziky Martin                         Karate klub Topoľčany (SK)
3. Tamborlani Matteo                 Taro Kan Karate Team Brno
3. Špes Jakub                          Karate tygr shotokan Ostrava
starší žákyně 8. – 7. kyu            3
1. Bartoňová Michaela               KU SEN GO Nový Jičín
2. Štůralová Dagmar                  Klub karate-dó Bruntál
3. Martincová Nikola                  Karate klub Odry
starší žákyně 6. kyu +              5
1. Klapalová Patricie                  VSK VŠB TU Ostrava
2. Mikudová Tereza                   SK Tommi shotokan Praha
3. Samiecová Kateřina              TJ TŽ Třinec
3. Černá Michaela                     VSK VŠB TU Ostrava
starší žáci 8. – 7. kyu                5
1. Bílý Miroslav                         Karate klub Odry
2. Dusík Daniel                         Karate klub Odry
3. Ecler Adam                           SKK ATTFIS Ostrava
3. Martínek Jiří                         Klub karate-dó Bruntál
starší žáci 6. kyu +                   11
1. Gažík Martin                         Karate klub Topoľčany (SK)
2. Mušálek Tomáš                     VSK VŠB TU Ostrava
3. Szalay Dominik                     Wakizashi Ostrava
3. Vávra Petr                            KU SEN GO Nový Jičín
dorostenky                               7
1. Platilová Alena                       SK Tommi Praha
2. Forstová Simona                   Ta Ro Kan Karate Team Brno
3. Platilová Zuzana                    SK Tommi Praha
3. Jarecká Lucie                       VSK VŠB TU Ostrava
dorostenci                                14
1. Špringer Adam                      Wakizashi Ostrava
2. Wojtyla Denis                       VSK VŠB TU Ostrava
3. Maštalíř Ondřej                      TJ TŽ Třinec
3. Sládek Petr                           SK Kesl-ryu Praha
juniorky                                    6
1. Kočířová Eliška                     SK Tommi shotokan Praha
2. Pallová Adéla                        SK Tommi shotokan Praha
3. Cmielová Silvie                      VSK VŠB TU Ostrava
3. Škodová Veronika                 SKK ATTFIS Ostrava
junioři                                      9
1. Imríšek Karel                        SK Slávia Kroměříž
2. Kumpošt Ondřej                    SK Kesl ryu shotokan Praha
3. Zátopek Ondřej                      VSK VŠB TU Ostrava
3. Oukde Firas                          SK Tommi shotokan Praha
ženy                                        8
1. Vašíčková Hana                    SK Kesl ryu shotokan Praha
2. Kočířová Eliška                     SK Tommi shotokan Praha
3. Zandtová Lenka                     Sport Club Flair Praha
3. Zielonková Petra                    TJ TŽ Třinec
muži                                        13
1. Janda Lukáš                         Sport Club Flair Praha
2. Imríšek Karel                        SK Slávia Kroměříž
3. Kumpošt Ondřej                    SK Kesl ryu shotokan Praha
3. Miler Filip                              SK Kamiwaza karate Praha
kumite                                     148
mladší žákyně – 35 kg               7
1. Beranová Nela                      SK Karate Ústí nad Orlicí
2. Laudova Zuzana                    Laugaricio Trenčín (SK)
3. Krajciková Barboritta             Laugaricio Trenčín (SK)
3. Šabová Dominika                  Nidoshinkan Brno
mladší žákyně + 35 kg              9
1. Forstová Sabina                    Taro Kan Karate Team Brno
2. Havlová Kateřina                   TJ TŽ Třinec
3. Šabová Aneta                       Nidoshinkan Dojo Brno
3. Čmielová Veronika                SKK při DDM Bystřice
mladší žáci – 40 kg                   24
1. Bartoš Jakub                        SK Karate Ústí nad Orlicí
2. Macurák Radek                     SK Budo Havířov
3. Hlávka Adam                         Klub karate-dó Bruntál
3. Petrovský Matej                     Laugaricio Trenčín (SK)
mladší žáci + 40 kg                   7
1. Třetina Vojtěch                      SK Budo Havířov
2. Puščák David                        TJ Baník Havířov
3. Podraza Jiří                          SKK ATTFIS Ostrava
3. Riziky Martin                         Karate klub Topoľčany (SK)
starší žákyně – 50 kg                4
1. Vávrová Petra                       Karate team KCK
2. Klapalová Patricie                  VSK VŠB TU Ostrava
3. Štůralová Dagmar                  Klub karate-dó Bruntál
3. Martincová Nikola                  Karate klub Odry
starší žákyně + 50 kg               4
1. Hájková Anna                        TJ Baník Havířov
2. Samiecová Kateřina              TJ TŽ Třinec
3. Bartoňová Michaela               KU SEN GO Nový Jičín
3. Kawuloková Michaela             SKK při DDM Bystřice
starší žáci – 45 kg                     12
1. Opravil David                        SK Budo Havířov
2. Gažík Martin                         Karate klub Topoľčany (SK)
3. Szalay Dominik                     Wakizashi Ostrava
3. Dusík Daniel                         Karate klub Odry
starší žáci – 52 kg                     6
1. Beran Jakub                         SK Karate Ústí nad Orlicí
2. Macurák Martin                     SK Budo Havířov
3. Macík Martin                         TJ Jeseník
3. Hrdina Adam                         Karate team KCK
starší žáci – 60 kg                     4
1. Šumbera Pavel                      TJ Jeseník
2. Kulik Marian                          Laugaricio Trenčín (SK)
3. Šrámek Jan                          Karate team KCK
3. Ondrušík Jindřich                  Karate klub Odry
starší žáci + 60 kg                    1
1. Ecler Adam                           SKK ATTFIS Ostrava
dorostenky + 54 kg                   4
1. Forstová Simona                   Taro Kan Karate Team Brno
2. Kozelková Radka                   KU SEN GO Nový Jičín
3. Mražíková Soňa                    TJ TŽ Třinec
3. Římanová Eliška                    TJ Fulnek
dorostenci – 52 kg                     6
1. Sládek Petr                           SK Kesl-ryu Praha
2. Maštalíř Ondřej                      TJ TŽ Třinec
3. Koběrský Michal                   SK Budo Havířov
3. Červeňanský Dan                  SK Budo Havířov
dorostenci – 57 kg                     6
1. Loučný Jakub                       Wakizashi Ostrava
2. Petr Jan                               Klub karate-dó Bruntál
3. Colledani Pavel                     Nidoshinkan Brno
3. Procházka Marek                  SKK ATTFIS Ostrava
dorostenci – 63 kg                     1
1. Begalcis Michal                     TJ TŽ Třinec
dorostenci – 70 kg                     6
1. Richtr David                          Karate team KCK
2. Richter Miroslav                    Karate team KCK
3. Rychtarík Martin                    TJ Fulnek
3. Révay Petr                            TJ TŽ Třinec
dorostenci + 70 kg                    2
1. Brands Pim                           SK Kesl-ryu Praha
2. Šajbidor Danny                     SK Slávia Orlová
juniorky – 53 kg                        3
1. Kučerová Šárka                    Karate Polička
2. Švecová Lucie                      Karate klub Topoľčany (SK)
3. Krátká Petra                         Karate team KCK
juniorky – 59 kg                        1
1. Krátká Nikola                        Karate team KCK
juniorky BRH                            4
1. Krátká Nikola                        Karate team KCK
2. Kučerová Šárka                    Karate Polička
3. Švecová Lucie                      Karate klub Topoľčany (SK)
3. Krátká Petra                         Karate team KCK
junioři – 55 kg                           1
1. Pinc Richard                         SK Shick-ryu Praha
junioři – 61 kg                           1
1. Mauritz Jiří                           Taro Kan Karate Team Brno
junioři – 68 kg                           6
1. Kabourek František               TJ Jeseník
2. Beran David                          Karate team KCK
3. Vaňous Jan                          SK Karate Ústí nad Orlicí
3. Kumpošt Ondřej                    SK Kesl-ryu shotokan Praha
junioři – 76 kg                           3
1. Sládek Jaroslav                     SK Kesl ryu shotokan Praha
2. Unzeitig Václav                     SK Karate Ústí nad Orlicí
3. Felix Jiří                               Wakizashi Ostrava
junioři + 76 kg                          2
1. Zahálka Lukáš                       TJ Baník Havířov
2. Dvořák Ondřej                       SK Budo Havířov
junioři BRH                              7
1. Zahálka Lukáš                       TJ Baník Havířov
2. Unzeitig Václav                     SK Karate Ústí nad Orlicí
3. Dvořák Ondřej                       SK Budo Havířov
3. Kumpošt Ondřej                    SK Kesl-ryu shotokan Praha
ženy – 55 kg                             1
1. Zielonková Petra                    TJ TŽ Třinec
ženy – 61 kg                             3
1. Bobková Karolína                  TJ Baník Havířov
2. Záhumenská Alexandra          SK Budo Havířov
3. Kratochvílová Danuše            VSK VŠB Ostrava
ženy – 68 kg                             3
1. Šajnarová Štěpánka               Klub karate-dó Bruntál
2. Káňová Kateřina                    SK Shick-ryu Praha
3. Veverková Ivana                    SK Karate Ústí nad Orlicí
ženy BRH                                4
1. Bobková Karolína                  TJ Baník Havířov
2. Šajnarová Štěpánka               Klub karate-dó Bruntál
3. Zielonková Petra                    TJ TŽ Třinec
3. Káňová Kateřina                    SK Shick-ryu Praha
muži – 67 kg                             2
1. Kroulík Jakub                        SK Karate Ústí nad Orlicí
2. Hudec Tomáš                        SK Budo Havířov
muži – 75 kg                             9
1. Burget Milan                         ASK Tatra Kopřivnice
2. Kubička Petr                         Fight club České Budějovice
3. Macek Lubomír                     MSKA VSK VUT Brno
3. Marko Pavel                          Karate Polička
muži – 84 kg                             7
1. Trnka Miroslav                       TJ Baník Havířov
2. Kubík Jiří                             SK Kesl ryu shotokan Praha
3. Moravec Jan                         TJ Karate Praha
3. Kadlíček Tomáš                    HIROTAKEKO Hranice
muži + 84 kg                            3
1. Reich Tomáš                         SK Kesl ryu shotokan Praha
2. Tesař Milan                           SŠKS Pardubice
3. Roušar Jaroslav                    Karate Polička
muži BRH                                16
1. Reich Tomáš                         SK Kesl ryu shotokan Praha
2. Dvořák David                        Klub karate-dó Bruntál
3. Kubička Petr                         Fight Club České Budějovice
3. Burget Milan                         ASK Tatra Kopřivnice
č.      Přehled zúčastněných klubů:
1       ASK Tatra Kopřivnice
2       Fight club České Budějovice
3       Hirotakeko Hranice
4       Karate klub Kyjov
5       Karate klub Odry
6       Karate klub Topoľčany
7       Karate Polička
8       Karate team KCK
9       Karate tygr shotokan Ostrava
10     Klub karate-dó Bruntál
11     KU SEN GO Nový Jičín
12     Laugaricio Trenčín
13     MSKA VSK VUT Brno
14     Nidoshinkan Brno
15     SK BUDO Havířov
16     SK Kamiwaza Praha
17     SK karate Ústí nad Orlicí
18     SK Kesl-ryu Praha
19     SK Shick-ryu shotokan Praha
20     SK Slávia Orlová
21     SK Tommi shotokan Praha
22     SKK ATTFIS Ostrava
23     Sport club Flair Praha
24     Sportovní klub karate při DDM Bystřice
25     SVČ Domeček Brno
26     Šin-mu Hodonín
27     Tarokan Brno
28     TJ Baník Havířov
29     TJ Fulnek
30     TJ Jeseník
31     TJ Karate Praha
32     TJ Slávia Kroměříž
33     TJ TŽ Třinec
34     VSK VŠB Ostrava
35     Wakizashi Ostrava

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *