Karate klub Odry

Oficiální stránky Karate klubu Odry.

By

1. kolo Ligy kumite družstev ČSKe – Ústí nad Labem

Družstvo mužů se v prvním kole utkalo se třemi týmy. Karate klub Odry reprezentovali Jiří a Stanislav Hájkovi, Luděk Motloch, Martin Blatoň, Silvestr Matocha. Martin u nás hostuje z ŠSK karate Karviná a Silvestr z Shindo Cieszyn a jsou velmi platnými posilami našeho týmu.

TJ Karate Praha – Karate klub Odry 1:2
Dva zápasy naši karatisté vyhráli, jeden prohráli a vzhledem k tomu, že jeden zápas skončil remízou, rozhodla o našem celkovém vítězství až další remíza v posledním zápase.

Karate klub Odry – SK Kesl ryu Praha 0:3
Loňský vítěz této kategorie byl od počátku favoritem. Přesto se naši karatisté nenechali zaskočit a podávali velmi dobré výkony. Hned v prvním zápase bohužel Jirka Hájek 18 vteřin před koncem zápasu za vyrovnaného stavu nešťastně kontaktoval soupeře a vzhledem ke zranění následovala diskvalifikace s výsledkem 0:8. Následovaly další dva těsně prohrané zápasy a celkový výsledek již dopadl v náš neprospěch.

Karate klub Odry – SKK Spartak Hradec Králové 0:2
Dalším těžkým soupeřem byl silný tým našich přátel z Hradce Králové. Po výborném výkonu a dvou remízách a dvou prohrách 0:1 jsme sice podlehli, ale favorita řádně potrápili.

Družstvo juniorů se vzhledem k onemocnění dvou ze tří našich mladých karatistů tohoto kola ligy nemohlo zúčastnit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *