Karate klub Odry

Oficiální stránky Karate klubu Odry.

Silesia cup 2007

Karate klub Odry zve všechny příznivce karate 10.11.2007 do Oder na 8. ročník mezinárodní karatistické soutěže SILESIA CUP 2007.

Pozvánka ke stažení je zde, předběžné propozice ke stažení zde.

Rozsáhlou fotoreportáž ze 7th SILESIA CUPu (děkuji za zpracování Ing. Františku Saidlovi) najdete na oficiálních stránkách Severomoravského svazu karate na adrese:

http://www.karatetygr.cz/sm/akce_zpravy_061014_Odry.htm

Fotografie vítězů jsou zde:
http://www.karatetygr.cz/sm/akce_zpravy_061014_Odry_vysl.htm

 

7th SILESIA CUP je za námi. Karate klub Odry děkuje všem, kteří jste vážili cestu do Oder na naši soutěž.

Letošního ročníku se zúčastnilo 173 závodníků z 27 klubů (z toho 3 polské a 1 slovenský). V soutěži kata se na čtyřech tatami představilo 109 závodníků, nejsilněji obsazenou kategorii starších žáků vyhrál Marek Pohanka z Budó školy KK Písek, který svou karatistickou všestrannost prokázal vítězstvím i ve své kategorii kumite a stal se tak nejúspěšnějším účastníkem letošního Silesia cupu.

V soutěži kumite bojovalo o medaile 135 závodníků, soutěž kumite probíhala na třech tatami. Silná konkurence se sešla především v kategorii dorostenci BRH, ve které vybojoval vítězství Adam Nosálek z Baníku Havířov.

Nejúspěšnějším klubem celkovým ziskem 14 medailí se stal TJ Baník Havířov. Výborné výkony předváděli ale také karatisté z Domečku Brno, SC Tommi Flair Praha, ŠIN-MU Hodonín, SK Kesl ryu Praha, TJ Karate České Budějovice a další, kteří tak přispěli ke kvalitní konkurenci v soutěži.

Celkovou účast poznamenalo onemocnění a zranění některých tradičních účastníků, škoda také neúčasti některých slovenských klubů, které se omluvily z důvodu nutné účasti na slovenské postupové soutěži na mistrovství Slovenské republiky. Soutěžní kalendář je ale napjatý a nikdy nelze zkoordinovat termín tak, aby vyhověl všem.

Celkově soutěž probíhala bez zbytečných průtahů, takže po 17 hodině byla soutěž ukončena posledními zápasy v kategorii muži BRH. K dobrému průběhu soutěže přispěl svými kvalitními výkony také tým rozhodčích v čele s hlavním rozhodčím panem Karlem Keslem.

Letošní Silesia cup se tedy vydařil, děkuji všem, kteří se zúčastnili za předvedené výkony a současně zvu na příští ročník, 10.11.2007.

Výsledky sedmého ročníku jsou ke stažení ve formátu .doc zde.

Zúčastnily se kluby (27): KS Atemi Bielsko-Biala (PL), KK ŠŠS Čadca – Žarec (SK), SK Kesl-ryu Praha, Karate VSK VŠB – TU Ostrava, Polonia-Torakan Biala (PL), TJ Baník Havířov, TJ Jeseník, SK BUDO Havířov, Karate klub Odry, SKK ATTFIS Ostrava, TJ Karate České Budějovice, TJ Vítkov, TJ Fulnek, SC Tommi Flair Praha, Budo Škola KK Písek, KU SEN GO Nový Jičín, KKD Bruntál, SK Slávia Orlová, Domeček Brno Starý Lískovec, Shindo Cieszyn (PL), SHIN-MU Hodonín, SKK Nový Jičín, TJ Slávia Kroměříž, Karate Tygr Shotokan Ostrava, MSKA Brno, ASK Tatra Kopřivnice, SK Bohumín

Panel rozhodčích: Karel Kesl (hlavní rozhodčí), Marek Zabiegala, Vladimír Ryska, Svatopluk Sekanina, Paweł Połtorzecki, Vlastimil Žižka, Miloš Škoda, Petr Vrbík, Tomáš Dvořák, Marek Franta, Michal Hrubý, Vít Žatka, Josef Vadovič, Pavel Letocha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *