Karate klub Odry

Oficiální stránky Karate klubu Odry.

By

Krajský přebor Severomoravského svazu karate 2010

Oderské karate na stříbrné vlně
Úspěšně si vedli oderští karatisté na krajském přeboru, který se konal 13. listopadu 2010 v Havířově.
Sedmiletý Pavel Štěpán se opět výborně předvedl v soutěži kata mezi mnohem zkušenějšími a většinou staršími v nejsilněji obsazené kategorii (20 účastníků) 7 – 11 let, kde prohrál až souboj o třetí místo. I tak byl jeho výkon v této konkurenci obdivuhodný.
V kumite si mezi staršími žáky (12 – 13 let) do 52 kg výborně vedl Daniel Dusík, který v semifinále překvapivě porazil nejlepšího z republikového žebříčku jesenického Macíka, ve finále pak po vyrovnaném boji podlehl favorizovanému havířovskému Zahálkovi a vybojoval tak stříbrnou medaili. Další stříbrnou medaili přidala mezi staršími žákyněmi do 50 kg Nikola Martincová.
Ve stříbrné vlně pokračoval mezi dorostenci (14 – 15 let) do 57 kg Miroslav Bílý, který v semifinále po výborném výkonu porazil největšího favorita havířovského Kolenčiaka a podlehl až ve finále ostravskému Smékalovi. Ten vyřadil v druhé straně postupového „pavouka“ v semifinále Jindřicha Ondrušíka, který tak pro Odry získal bronzovou medaili.
Mezi dospělými pokračoval ve stříbrném zisku v kumite do 84 kg Jiří Hájek, který přidal ještě další cenný kov, tentokrát bronzový, v kategorii bez rozdílu hmotností.
Celková bilance – 4 stříbrné a 2 bronzové medaile.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *