Karate klub Odry

Oficiální stránky Karate klubu Odry.

By

V lize zatím bez bodu

Liga kumite družstev – výběr Severomoravského svazu karate, za který startují naši bratři Hájkovi, po prvním kole bez bodu.

Na stupně vítězů naši karatisté v prvním kole národního poháru nedosáhli.

Liga kumite družstev
V letošní lize družstev kumite Českého svazu karate startují Jiří a Stanislav Hájkovi ve výběru mužů Severomoravského svazu karate společně s Daliborem Janošcem a Lubomírem Kubisou z SK Nippon Ludgeřovice a Tomášem Březinou z Baníku Havířov.
V prvním utkání prvního kola, které se konalo v sobotu 12.1.2008 v Ústí nad Labem, se utkali se silným Žatcem. Po prvním prohraném zápase nastoupil jako druhý Jiří Hájek a chybou v poslední sekundě zápas nakonec také prohrál. Protože ani ve třetím zápase náš výběr na soupeře nestačil, odešel náš tým z tatami z porážkou 0:3.
Naším dalším soupeřem byl Spartak Hradec Králové. Jiří Hájek vítězstvím ve druhém zápase vyrovnal stav, ovšem Tomáš Březina se “vyfauloval”, a protože ani čtvrtý člen týmu nebodoval, podlehli jsme 1:3 a na Stanislava Hájka jako pátého v pořadí tedy opět nedošlo.

Národní pohár
V prvním kole, které pokračovalo odpoledne po lize družstev, se našim dvěma reprezentantům příliš nedařilo a na stupně vítězů se neprobojovali. Jediným alespoň malým úspěchem tak je 5. místo Jiřího Hájka v kumite BRH a zisk dvou bodů do nominační tabulky na mistrovství republiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *