Karate klub Odry

Oficiální stránky Karate klubu Odry.

By

2. kolo Národního poháru seniorů

23.2. se v českých Budějovicích uskutečnilo druhé kolo Národního poháru seniorů.

Za Karate klub Odry v této soutěži startovali pouze bratři Hájkovi, kteří si domů dovezli tři bronzové medaile.

Standa 3. místo v kategorii kumite do 75 kg a kumite OPEN.

Jirka 3. místo v kategorii kumite do 84 kg.

By

2. kolo ligy družstev a NP – propozice

Propozice na 2. kolo ligy družstev a Národního poháru najdete ZDE (.pdf).

By

1. kolo Národního poháru seniorů

V prvním kole NP, které se konalo 13.1. v Ústí nad Labem se dařilo pouze Stanislavu Hájkovi, který vybojoval v kategorii kumite do 75 kg třetí místo.

By

2. kolo Ligy kumite družstev Českého svazu karate a 2. kolo Národního poháru žen a mužů

2. kolo Ligy kumite družstev všech věkových kategorií Českého svazu karate a 2. kolo Národního poháru žen a mužů v kata i kumite uspořádá Karate klub Odry ve spolupráci s Českým svazem karate 18. února 2012 ve sportovní hale na Komenského ulici v Odrách.

Propozice v .pdf zde ke stažení:  Propozice 2. kola ligy kumite družstev a Národ. poháru seniorů.

Utkání našich týmů – muži se utkají s TJ Karate České Budějovice, Šin MU Hodonín a opět s TJ Karate Praha a Spartakem Hradec Králové. Soupeři našich juniorů budou TJ TŽ Třinec, SK Kamura Ústí nad Labem a Sport Union Ústí nad Labem.

By

Ubytování na Ligu a Národní pohár

Informace pro ty, kteří ještě nemají zajištěno ubytování:
Na internátě vedle sportovní haly je k dispozici ještě cca 15 míst. Tel. 556 730 171, zvýhodněná cena pro tuto akci 250 Kč/osobu.

By

2. kolo Ligy kumite družstev a Národního poháru seniorů ČSKe

Karate klub Odry a Český svaz karate zvou na 7. února 2009 do Oder
na 2. kolo Ligy kumite družstev a Národního poháru seniorů ČSKe. Podrobnosti v příspěvku níže, Propozice ve formátu .pdf ke stažení

Obrazek

Národní pohár seniorů Českého svazu karate – 2. kolo

 

Pořadatel:  Český svaz karate a Karate klub Odry

Datum konání: sobota 7. února 2009

 

 

Časový rozvrh soutěže:
8:00 – 8:30             kontrola prezentace ligy družstev
8:30 – 9:00             losování ligy družstev
9:00                      zahájení soutěže ligy družstev
10:30 – 11:30        prezentace Národního poháru seniorů (kata a kumite)
cca 13:30              zahájení NP – po ukončení ligy družstev

Organizátor si vyhrazuje právo časový plán upravit dle průběhu a v zájmu plynulého chodu soutěže.

Místo konání:      Městská sportovní hala Odry, Komenského ul.

 

Ředitel soutěže:      Ing. Petr Šustek, tel. 736 258 800, karateodry@email.cz

Rozhodčí:               deleguje předseda KR ČSKe

Lékař:                    zajišťuje pořadatel

Ubytování: zajišťuje si každý sám na své náklady:

Internát Střední školy Odry:                     +420 556 730 171
(hned vedle haly): zde je rezervováno ubytování pro rozhodčí (nutno potvrdit do 28. ledna 2009 na e-mail karateodry@email.cz, jmenný seznam rezervací předá pořadatel soutěže ubytovateli)

Ubytování na koupališti: +420 739 010 965, www.oderskams.cz

Hotel Dělnický dům: +420 556 731 429 (428), www.delnickydumodry.cz

Hotel Max – ubytovna:  +420 556 730 142, mobil +420 605 294 162

Penzion „U Zdeňků“:  +420 556 730 128, mobil +420 603 480 028

Motorest Rogass (Mankovice, 3 km):  +420 556 736 079, mobil +420 737 421 688

Penzion U zvoničky (Jakubčovice nad Odrou, 3 km): +420 556 748 264, mobil +420 605 750 388

TJ Tatran Jakubčovice (Jakubčovice nad Odrou, 3 km): +420 556 748 265, mobil +420 731 566 680
Kontakty na další ubytování na www.odry.cz

 

Přihlášky: na 2. kolo NP zasílejte nejpozději 5. února 2009 na stk@czechkarate.cz

Pravidla soutěže:    WKF včetně dodatků ČSKe

Podmínky účasti:     platný průkaz karate ČSKe (známka ČSKe 2008 + lékařská prohlídka ne starší 1 rok)

Startovné:              NP – 150,- Kč za jednotlivce a 150,- Kč za družstvo – kata,liga – hrazeno předem

Protesty:                 spolu s poplatkem 300,- Kč u hlavního rozhodčího

Ceny:                     Národní pohár – 1. místo – pohár, medaile, diplom, 2., 3. místo – medaile, diplom

Propozice ve formátu .pdf ke stažení

By

Stříbro z Národního poháru

Stříbrnou medaili v kategorii kumite bez rozdílu hmotností vybojoval v Ústí nad Labem na 1. kole Národního poháru seniorů Jiří Hájek.

Stříbrnou medaili v kategorii kumite bez rozdílu hmotností vybojoval v Ústí nad Labem na 1. kole Národního poháru seniorů Jiří Hájek. V kategorii do 75 kg si připsal další body do žebříčku za celkové 7. místo. Bez bodovaného umístění v obou dvou kategoriích se tentokrát musel obejít Stanislav Hájek.

By

Bronz z NP

II. kolo ligy kumite družstev a národního poháru se konalo 3.2.2008 v Trutnově.

V lize kumite družstev jsme podlehli 1:3 Sport Union Ústí nad Labem a 0:3 Kesl-ryu Praha.

V kategorii bez rozdílu hmotností vybojoval Jiří Hájek (na foto vpravo) bronzovou medaili.

Obrazek

Ve druhém kole Národního poháru se v kategorii kumite do 75 kg bratři Hájkovi přes poměrně dobrý výkon na stupně vítězů neprosadili (Staňa prohrál trochu zbytečně v prodloužení).
V kategorii bez rozdílu hmotností prohrál Jirka Hájek ve třetím kolem s finalistou a v repasáži pak dokázal zvítězit a vybojoval bronzovou medaili a získal další cenné body pro nominaci na mistrovství republiky v této kategorii.

Obrazek

Vlevo Jiří Hájek s medailí za 3. místo v kumite muži BRH, uprostřed trenér Petr Šustek (medaile patří Kubovi Debrecenyimu, pouze jsme ji pro něj přebírali), vpravo Stanislav Hájek.

By

V lize zatím bez bodu

Liga kumite družstev – výběr Severomoravského svazu karate, za který startují naši bratři Hájkovi, po prvním kole bez bodu.

Na stupně vítězů naši karatisté v prvním kole národního poháru nedosáhli.

Liga kumite družstev
V letošní lize družstev kumite Českého svazu karate startují Jiří a Stanislav Hájkovi ve výběru mužů Severomoravského svazu karate společně s Daliborem Janošcem a Lubomírem Kubisou z SK Nippon Ludgeřovice a Tomášem Březinou z Baníku Havířov.
V prvním utkání prvního kola, které se konalo v sobotu 12.1.2008 v Ústí nad Labem, se utkali se silným Žatcem. Po prvním prohraném zápase nastoupil jako druhý Jiří Hájek a chybou v poslední sekundě zápas nakonec také prohrál. Protože ani ve třetím zápase náš výběr na soupeře nestačil, odešel náš tým z tatami z porážkou 0:3.
Naším dalším soupeřem byl Spartak Hradec Králové. Jiří Hájek vítězstvím ve druhém zápase vyrovnal stav, ovšem Tomáš Březina se “vyfauloval”, a protože ani čtvrtý člen týmu nebodoval, podlehli jsme 1:3 a na Stanislava Hájka jako pátého v pořadí tedy opět nedošlo.

Národní pohár
V prvním kole, které pokračovalo odpoledne po lize družstev, se našim dvěma reprezentantům příliš nedařilo a na stupně vítězů se neprobojovali. Jediným alespoň malým úspěchem tak je 5. místo Jiřího Hájka v kumite BRH a zisk dvou bodů do nominační tabulky na mistrovství republiky.

By

Národní pohár – 2. kolo

Reportáž ze soutěže – byla uvedena v regionálním vysílání České televize najdete zde: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1100493513-report/29713.html (začátek v 12 min. 52 sec.)

ObrazekKarate klub Odry uspořádal v soboru 3. února 2. kolo Ligy družstev Českého svazu karate a 2. kolo Národního poháru – ženy, muži.
Výsledky národního poháru jsou v textu příspěvku níže, výsledky ligy budou doplněny, jakmile je obdržíme od STK.

Naši karatisté vybojovali dvě bronzové medaile – Jirka Hájek v kumite do 75 kg a Staňa Hájek v kumite bez rozdílu hmotností. Blahopřeji a děkuji.

Zvláštní poděkování všem, kdo zajišťovali pořadatelskou službu, bylo to bezchybné a všichni se pořádně namakali.

 

Kata muži
1. Jindřich Pilmann (KESL RYU Praha)
2. Michal Hrubý (KKD Bruntál)
3. Marek Aberl (SVČ Domeček Brno)
3. Tomáš Reich (KESL RYU Praha)
5. Michal Hrnčíř (KESL RYU Praha)
5. Petr Zažirej (KK Odry)

 

Kata ženy
1. Veronika Ištvánková (Šin-mu Hodonín)
2. Petra Žídková (Nidoshinkan DOJO Brno)
3. Anežka Kotěrová (KESL RYU Praha)
3. Gabriela Zámečníková (Kamura Ryu Ústí nad Labem)
5. Barbora Jůzová (Sokol Tišnov)
5. Lenka Zandtová (SC Flair)
7. Tereza Mokrášová (Slavia Orlová)

 

Kumite muži – 60 kg
1. Aramayis Tokhyan (KESL RYU Praha)
2. Daniel Páleník (TJ Karate Jičín)
3. Jiří Svítek (KC Žatec)

 

Kumite muži – 65 kg
1. Karel Hung (SKR SU Ústí nad Labem)
2. Petr Vašíček (KESL RYU Praha)
3. Peter Kumičík (SKR SU Ústí nad Labem)
3. Jan Lhotský (SKR SU Ústí nad Labem)

 

Kumite muži – 70 kg
1. Roman Kaleja (KC Žatec)
2. Martin Fus (VSK VŠB TU Ostrava)
3. Šimon Chmelár (KKD Bruntál)

 

Kumite muži – 75 kg
1. Ivo Šroler (Karate Spartak HK)
2. Václav Andrle (TJ Jiskra Litomyšl)
3. Jiří Hájek (KK Odry)
3. Vojtěch Jež (SKR SU Ústí nad Labem)
5. Stanislav Hájek (KK Odry)

 

Kumite muži – 80 kg
1. David Meduna (KC Žatec)
2. Radek Mačák (KC Žatec)
3. Ondřej Charvát (Karate Hlinsko)

 

Kumite muži + 80 kg
1. Jan Tuček (KC Žatec)
2. Tomáš Reich (KESL RYU Praha)
3. Václav Havlů (Baník Karviná)
3. Andryi Pinkevych (KESL RYU Praha)
5. Dušan Turek (KK Odry)
5. Lubomír Vaverka (KKD Bruntál)

 

Kumite muži BRH
1. Vojtěch Jež SKR (SU Ústí nad Labem)
2. Lubomír Vaverka (KKD Bruntál)
3. Stanislav Hájek (KK Odry)
3. Václav Havlů (Baník Karviná)
5. Jiří Hájek (KK Odry)
5. Šimon Chmelár (KKD Bruntál)

 

Kumite ženy – 53 kg
1. Simona Pivodová (Slavia Orlová)

 

Kumite ženy – 60 kg
1. Petra Peceková (Karate Vision Praha)
2. Lenka Krojidlová (Kamura Ryu Ústí nad Labem)
3. Michaela Budeanuová (TJ Růže Lomnice)
3. Anna Emingerová (KC Žatec)
5. Hana Uhlířová (KC Žatec)

 

Kumite ženy + 60 kg
1. Radka Krejčová (Karate Spartak HK)
2. Ivana Kučerová (Karate Spartak HK)
3. Lenka Koucká (TJ Růže Lomnice)
3. Pavlína Kubečková (Karate Spartak HK)
5. Soňa Hejduková (ASK Tatra Kopřivnice)
5. Monika Kohoutová (PSK Olymp Praha)

 

Kumite ženy BRH
1. Radka Krejčová (Karate Spartak HK)
2. Pavlína Kubečková (Karate Spartak HK)
3. Michaela Budeanuová (TJ Růže Lomnice)
3. Lenka Koucká (TJ Růže Lomnice)
5. Monika Kohoutová (PSK Olymp Praha)
5. Ivana Kučerová (Karate Spartak HK)